3.B. VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Aktivity naší třídy

Dne 25.11.2019 jsme navštívili divadelní představení Stvoření světa v divadle Minaret. Zpracování veselé pohádkové hry o vzniku Země i člověka bylo velmi vtipné a příjemné, představení se všem opravdu moc líbilo.

Dne 27.11 jsme se vypravili opět do divadla Minaret, tentokrát na představení O Rusalce. Zpěvy s hudbou A.Dvořáka spolu se silným příběhem o lásce, zradě a odpuštění děti opravdu zaujaly a představení se nám líbilo.

Výchovný koncert o pohádkách

Střídání zpěvu energického pěvce s kytarou a dětí vytvořilo krásnou společnou atmosféru.

2.B. VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

Kladení věnců

V pátek 10.5. jsme kladli věnce k památníkům u naší školy a vzdali tak hold padlým v 2. světové válce.

Malování pro charitativní organizaci Amélie

Žáci malovali obrázky do nemocnic na onkologická oddělení v rámci Tulipánového měsíce Amélie.