1.B. VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

Divadlo u Hasičů

Ve středu 11. 4. jsme navštívili Divadlo U hasičů, kde pro nás byla připravena pohádka Čert a Káča.  Byl to klasický příběh o Káče, která se dostala do pekla, protože chtěla bohatého ženicha.  Nakonec ji z pekla vysvobodil vesnický sedlák , který  ji měl moc rád. Pohádku hráli opravdoví dospělí herci a proto se nám moc líbila.

Skřítci z PT, žáci I.A a I.B

Plavecký výcvik

Na pátek 16. 2. jsme se už dlouho předtím těšili. Začali jsme totiž navštěvovat kurzy plavání v blízkém plaveckém bazénu v Radlicích.  První lekci nás plavčici rozřadili do skupin podle toho, jak nám plavání šlo. Na druhé lekci už jsme plavali podle družstev. Někdo už plave docela dobře, jiným z nás to ještě úplně nejde, ale všichni společně se těšíme na další hodiny plaveckého výcviku.

žáci z 1. A,B a 2. A,B

Hrusice

V pátek 15.prosince jsme přistaveným autobusem vyjeli na vánoční výlet do rodiště Josefa Lady. V Hrusicích jsme navštívili jeho památník, kde jsme zhlédli mnoho obrázků pro děti, na kterých samozřejmě nikde nechyběl kocour Mikeš.,Nakonec jsme si mohli nakoupit drobné suvenýry.

Skřítci z PT a žáci 1.A a 1.B

Divadlo Glans

Dne 6. prosince jsme se vydali do divadla Glans na vánoční pohádku Vánoce na blátě. Představení se nám velmi líbilo a společně jsme si i zazpívali nejznámější koledy, které nám připomněly, že vánoce jsou už téměř za dveřmi.
                                                                                                         Skřítci z PT a žáci 1.A a 1.B