akce

Školní rok 2019/2020

Školní družina při ZŠ Radlické je místo nejen pro relaxaci, hru a další aktivity, ale také místem setkávání s rodiči. A to hlavně prostřednictvím tradičních akcí, které pořádáme.

Teď na podzim, 11.10., proběhla tradiční DRAKIÁDA- děti si draky v družině vyrobily nebo si přinesly své z domova. Draky, létající vysoko, jsme ocenili, popovídali si, zasmáli se. Ani vítr nezklamal!

Čtyřikrát do roka probíhá SPANÍ VE ŠKOLE – vždy začínáme v pátek v 17:00 a plni zážitků se rozcházíme do domovů   v průběhu sobotního dopoledne. Každé takové setkání má jedno společné téma, které je spojeno s mnoha zajímavými aktivitami.

LAMPIONOVÝ PRŮVOD se koná pravidelně v době „příjezdu sv. Martina“ – v podvečer zapálíme lampiony, ochutnáme svatomartinské rohlíčky napečené vychovatelkami, a projdeme část okolí školy. Doprovází nás hlídka městské policie jedoucí příznačně na koních.

V době adventu pořádáme VÁNOČNÍ DÍLNIČKY – vyrábíme vánoční dekorace. Rodiče tak mají možnost se v předvánočním shonu zastavit a prožít hezké chvíle se svými dětmi. Společně pak tvoří a radují se z toho, co se jim povedlo vyrobit.