PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA V ROCE 2020/2021

Prosinec 2020
 

Přestože jsme během letošního prosince nemohli navštívit žádné divadlo ani kulturní akci, vynahradili jsme si to alespoň krásnou procházkou starou Prahou. Prošli jsme Královskou cestou z Malostranského náměstí až na Staroměstské náměstí, kde jsme si prohlédli moc hezky ozdobený vánoční stromeček.

Ve škole jsme si každý týden před Vánocemi rozsvítili postupně vždy další svíčku z našeho adventního věnce. A konečně tu byl také poslední den ve škole a my jsme si mohli rozbalit dárečky, které jsme měli pod stromečkem a potom si udělat malé posezení s cukrovím.                                                               

Skřítci z PT

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Listopad 2020
Po měsíční pauze jsme se zase všichni sešli ve škole. Už jsme se moc těšili na úkoly i na kamarády. A
taky se brzo přiblížil Advent a tak jsme si zapálili na adventním věnci první svíčku. Skřítci z PT
 
Po měsíční pauze jsme se zase všichni sešli ve škole. Už jsme se moc těšili na úkoly i na kamarády. A
taky se brzo přiblížil Advent a tak jsme si zapálili na adventním věnci první svíčku. 
Skřítci z PT
__________________________________________________________________________________________________________________________
ZÁŘÍ 2020
Stali jsme se žáky přípravné třídy a tak se ve škole začínáme učit písmenka, číslice, správně vyslovovat a taky správně sedět v lavici.  Každý den  si ve škole i chvilku hrajeme a  pak chodíme na procházky do okolí naší školy.                                                                                                   
Skřítci z PT
 
 

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA V ROCE 2019/2020

Jak jsme prožívali předvánoční čas ve škole?

 

Během prosince, kdy jsme se už moc těšili na Vánoce jsme ve školy měli několik zážitků.  Připravili jsme si adventní věnec, vyrobili si  a upekli opravdové perníčky z těsta, přišel k nám Mikuláš a čert, byli jsme na procházce Prahou a u vánočního stromečku na Staroměstském náměstí , pouštěli vánoční lodičky ze svíček a přinesli si spoustu dárečků pod vánoční stromeček.

                                                                                                                Skřítci z PT

Projekt spolupráce mezi dětmi z běžné ZŠ a dětmi se specifickými potřebami učení

 

Dne 19. 1. jsme navštívili zařízení „Zahrada“ na Praze 3, které navštěvují děti se specifickými potřebami učení. A tak jsme viděli např. místnost pro muzikoterapii, speciální počítač ovládaný očima, relaxační a světelnou místnost. Teď už víme, že děti na vozíčcích navštěvují také školu, učí se a potřebují od nás všech někdy trochu pomoci. Jejich škola je úplně jiná než naše, ale moc se nám tam líbilo.

                                                                                                                      Skřítci z PT

 

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena

Webdesign AlmaDeo