PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA V ROCE 2019/2020

Návštěva divadla

V pátek 8. 11.2019 vyrazili  žáci PT, I.A a I.B do divadla Glans na  pohádku  ,,Za kůzlátky do pohádky“ – aneb  ,,My se vlka nebojíme, jak na něho dobře víme.“  Variace na klasickou pohádku byla příjemným kulturním zážitkem pátečního dopoledne.

Projektový den "sport nás spojuje"

Žáci přípravné třídy a tříd I. A a I. B měli ve středu 23. 10. příležitost navštívit zázemí fotbalového klubu Zličín a proniknout do tajů jednoho z nejrozšířenějších kolektivních sportů. Svoji obratnost, radost ze společného úspěchu, chování fair-play si vyzkoušeli na místním fotbalovém hřišti. A že se bylo na co koukat, posuďte sami!

Jak se máme u nás v přípravné třídě?

Protože už jsme skoro školáci, umíme už sedět v lavici, pracovat, poslouchat  a dělat úkoly, které nám paní učitelka zadá. Každý den ale také chodíme na procházky a užíváme si přírody a hřiště.

Skřítci z PT

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA V ROCE 2018/2019

Ve třídě

Tak to je u nás ve třídě. Už jsme se naučili, jak se chovat a hezky sedět, pracovat potichu a dělat zadané úkoly.