6.A. ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

5.A. ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

Den pro šťastný úsměv

V pátek 16. června žáci 1. stupně strávili zábavné dopoledne pod širým nebem na akci Den pro šťastný úsměv. Zúčastnili se mnoha soutěží, zhlédli pohádku, vyslechli si bubnování. Ze soutěží si odnesli pocit příjemně stráveného dopoledne a drobné dárky.

Šťastná země – Český ráj

Dne 13. 6. 2017 jsme podnikli celodenní výlet do Českého ráje. Navštívili jsme zde přírodní zábavný dětský areál Šťastná země. Zaskákali jsme si na trampolínách, prolézali jsme lanovým centrem, vyřádili jsme se v  dřevěném hradu. Po obědě jsme prošli prožitkovým Geoparkem, který nás velice zaujal. Výlet se nám všem moc líbil.

14. 6. 2017                                                                        Skřítci z PT, medvíďata z IV.A a žáci z V.A