přípravná třída

HURVÍNKOVO PŘÁNÍ

Středu  25. 10. 2017 před  podzimními prázdninami jsme si zpříjemnili návštěvou Divadla Spejbla a Hurvínka v Dejvicích.  Zhlédli jsme představení „ Hurvínkovo přání“, které bylo o tom, jak malý Hurvínek už chce být velký a dělat věci jako všichni dospělí - chodit do práce, navštěvovat filmy pro dospělé. Jednoho dne mu to opravdu kouzelný dědeček splní, ale postupem času Hurvínek zjišťuje, že chodit do školy a být jako ostatní děti je mnohem jednodušší a tak se díky své kamarádce Máničce vše vrátí zpět do správných kolejí.  Pohádka byla moc hezká a těšíme se zase příště na další divadelní představení.

30.10.2017                                                                                                                                   Skřítci z PT a Medvíďata z V.A

Návštěva Stanice přírodovědců na Smíchově

Dne 9.10. jsme navštívili Stanici přírodovědců na Smíchově, kde probíhala výstava  Za zavřenými dveřmi. Měli jsme možnost pozorovat živočichy a rostliny, které běžně ve stanici neuvidíme. Prohlédli jsme si i terárium plazů, ještěrů a želv. Na závěr jsme si ve skleníku mohli zakoupit drobné rostlinky.

Skřítci z PT a II.A

Skřítci z PT a II.A